RSVPs

ארגון חתונה וניהול מוזמנים

אישורי הגעה - איך זה עובד?


למה צריך אישורי הגעה?

אישור הגעה לדוגמא כאשר מתכננים חתונה, מספר המוזמנים הוא הגורם המכריע בחישוב ההוצאות. גודל האולם, מספר המנות, מוסיקה, כל אלה ועוד, מחושבים לפי האורחים שיגיעו לחתונה. אך כמובן לא תמיד כל מי שנזמין יבוא, לכן חשוב מאוד שהזוג שמארגן את החתונה ישלחו אישורי הגעה לחתונה וכך יהיה אפשר לדעת מי מבין המוזמנים מתכוון להגיע ובכך לחסוך בעלויות. בנוסף, מערכת האתר מאפשרת לדעת מי הם המוזמנים שאישרו הגעה, ובכך להתאים את אופי האירוע למוזמנים שצפויים להגיע. כמו כן, בעת האישור, מציעה המערכת למוזמן לבחור האם הוא יצטרך הסעה לאירוע, ואם כן מאיפה. מידע זה מאפשר לכם, לבחור האם ומאיפה לארגן הסעה לחתונה.

התחל ליצור אישורי הגעה בחינם עכשיו!


אישורי הגעה לאירועים

אישורי הגעה חשובים בכל אירוע גדול, הם מאפשרים לכם לדעת מי מהמוזמנים שלכם צפוי להגיע ובכך לחסוך אלפי שקלים. המערכת מאפשרת ליצור אישורי הגעה לאירועים ולנהל את רשימת מוזמנים שלכם, לכל סוג אירוע שהוא, למשל, כנס חברה, אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים, חתונות ועוד. פרט למספר המוזמנים תוכלו לדעת מי הם אותם המוזמנים שאישורי הגעה, והאם הם צריכים הסעה לאירוע, ומאיפה. בפרט באירועים עסקיים, המידע הזה מאפשר לכם לארגן טוב יותר את האירוע שלכם ולהתאים את האירוע למוזמנים.


חברת אישורי הגעה

RSVPs מאפשרת לכם ליצור ולשלוח כמה סוגים של אישורי הגעה. אנו חברת אישורי הגעה שמודעת לעלויות של ארגון חתונה ולכן אנו עושים מאמצים להציע לכם את הדרך היעילה ביותר לקבל את המידע הבסיסי הזה: "מי מגיע לחתונה", כך שלא תצטרכו לשלם מאות שקלים לחברת אישורי הגעה עבור אותם מוזמנים שבין כה היו מאשרים הגעה בדרך החינמית שאנו מציעים לכם. דרך אחת (חינמית!) שאנו מציעים ליצור אישורי הגעה, היא ע"י כניסה למערכת ובלחיצת כפתור ליצור ולהוריד קובץ המכיל כרטיסי אישור הגעה מוכנים להדפסה - במדפסת הביתית שלכם או בדפוס על גבי נייר גלוייה. על כל כרטיס כזה כתוב שם המוזמן, שם הזוג המזמין, תאריך החתונה (או האירוע), ובנוסף ברקוד QR ייחודי, שבעת סריקתו, המוזמן יופנה לדף שבו יוכל לאשר הגעתו. את הכרטיסים האלה תוכלו לצרף יחד עם ההזמנה לחתונה כך שלכל מוזמן תהיה האפשרות לאשר הגעה.

בנוסף, תוכלו בלחיצת כפתור לשלוח אישורי הגעה בסמס לכל רשימת המוזמנים שהוכנסה למערכת. המוזמנים שלכם יקבלו מסרון (SMS) עם קישור לאישור הגעה מקוון. בכל אחת מהאפשרויות, ברגע שהזמנה אושרה או נדחתה, תוכלו מיד לראות את הסטטוס של כל מוזמן במערכת ניהול המוזמנים.


וידוא הגעה

המון זוגות שמארגנים חתונה חוששים מצד אחד להטריד את האורחים עם טלפונים ולשאול האם הם מתכוונים להגיע. אך מצד שני, כל תשובה כזאת בסופו של דבר שווה כסף! וברור שהיינו שמחים לעשות "וידוא הגעה" לפני שאנו משלמים המון כסף. RSVPs כאן כדי לתת לכם מענה בדיוק לדילמה הזאת. תוכלו לעשות את התהליך של וידוא הגעה בשלבים: בשלב ראשון שלחו יחד עם כל הזמנה כרטיס אישור הגעה עם ברקוד QR לסריקה. גם אם רק 50% מהמוזמנים ישתמשו בו, חסכתם מאות טלפונים! גם מכם וגם מהאורחים שלכם. מה גם שאישורי ההגעה בברקוד הם חינמיים לגמרי! תוכלו ליצור אותם במערכת מתי שבא לכם ובחינם. לגבי המוזמנים האחרים שטרם אישורו, המערכת מאפשרת לכם לראות מי עדיין לא אישור, ותוכלו לשלוח לכל המוזמנים האלה סמס בבקשה לאשר הגעה. לאחר שתי הפעולות האלו תישארו עם מוזמנים בודדים, אם בכלל, שאותם תצטרכו "להטריד" בטלפון.


סידור הושבה לחתונה

איזה כיף?! שבוע לפני הרגע הגדול, יש לכם רשימה מסודרת מי מגיע כמה מגיע ומאיפה מגיע. עכשיו תוכלו בקלות להחליט מי יושב עם מי ובאיזה שולחן! תוכלו ליצור לכם פתקים עם שמות המוזמנים שאישרו הגעה מתוך הרשימה במערכת, ולעשות סדר גם לאורחים שלכם.


שירותים נוספים

מערכת RSVPs המתקדמת מאפשרת בין היתר ייבוא רשימת מוזמנים מקובץ אקסל וניהול הרשימה דרך האתר. פרט לשליחת אישורי הגעה בסמס, המערכת מאפשרת לכם לשלוח תזכורות לרשימת המוזמנים בסמס על מנת לוודא שאף מוזמן לא שכח את האירוע. ולאחר החתונה תוכלו גם לשלוח SMS תודה למוזמנים שהגיעו.


איך משתמשים במערכת?

השימוש במערכת ניהול המוזמנים הוא פשוט קליל ונוח. ראשית עליך להירשם לשירות עם דוא"ל וסיסמא. לאחר מכן תוכל להתחבר לממשק ניהול אירועים. כל משתמש (הזוג שמארגן חתונה למשל) יכול ליצור עד 3 אירועים בו זמנית. בעת יצירת האירוע תתבקשו להכניס פרטים בסיסיים על האירוע. חשוב מאוד להכניס פרטים מדויקים כיוון שהפרטים שתכניס יודפסו על כרטיסי אישורי ההגעה וישלחו למוזמנים שלכם. לאחר מכן, תוכלו ליצור ולערוך את רשימת המוזמנים שלך. ולבסוף המערכת תיצור עבורך קובץ PDF המכיל את אישורי ההגעה המכילים ברקוד QR לסריקה עבור כל המוזמנים שהכנסת ברשימה. את הקובץ תוכל להדפיס בעצמיך, לגזור ולשלוח לאורחים שלך ביחד עם ההזמנה לאירוע. בנוסף, ישנה אפשרות להדפיס את האישורים על גבי דף משובח (בדומה לדף ההזמנה) בבית דפוס ומשלוח עד אליכם. אנא פנו אלינו בדף צור קשר אם תהיו מעוניינים באופציה זו. כאמור, במערכת תוכלו גם לשלוח סמסים לכל רשימת האורחים.
צפו בסרטון קצר המדגים שימוש במערכת:


מחיר אישורי הגעה

סוג אישור הגעה מחיר
מודפסים עם ברקוד QR חינם
נשלח בסמס החל מ-0.26 ש"ח לסמס

כרטיסי אישורי ההגעה שנוצרים ע"י המערכת עם ברקוד QR לסריקה - נוצרים חינם! תוכלו ליצור עד 1000 אישורי הגעה כאלו, לשנות ולערוך אותם כמה שתרצו בחינם! לכן, בגלל שאלו אישורי הגעה חינם אנו ממליצים ראשית להשתמש באישורי הגעה אלו (עם הברקוד), ורק אם נותרו מוזמנים שעדיין לא סרקו את האישור, תוכלו להשתמש באישורי הגעה שנשלחים במסרון SMS. תוכלו לרכוש חבילת סמסים לצורך זה במחיר של החל מ- 0.26 ש"ח להודעת סמס לכל הרשתות בארץ. דרך אגב, כמובן שלמוזמן שלך זה תמיד יהיה בחינם לאשר הגעתו לא חשוב איזה אישור הגעה בחרת בשבילו.

© 2019 RSVPs